Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: User role
ru: Роль

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Weight for @title
ru: Вес @title
