Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
