Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: User role
sv: Användarroll

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
