Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: User role
ta: பயனர் பங்கு

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
