Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
