Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: User role
uk: Роль користувача

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
