Role paywall (2.1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan
