Role Paywall (2.1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Permission
sv: Behörighet

en: User Role
sv: Roll för användare

en: About
sv: Om

en: Bundles
sv: Paket

en: Entities
sv: Objekt

en: Not restricted
sv: Ej begränsad
