Role paywall (2.1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Permission
tr: İzinler

en: User Role
tr: Kullanıcı Rolü

en: About
tr: Hakkında

en: Bundles
tr: Paketler

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil
