Role Paywall (2.1.10) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Permission
el: Άδεια

en: About
el: Περί

en: Entities
el: Οντότητες

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό
