Role Paywall (2.1.10) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Permission
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað
