Role Paywall (2.1.10) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
