Role Paywall (2.1.10) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ
