Role Paywall (2.1.11) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Not restricted
be: Не абмежавана
