Role Paywall (2.1.11) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Permission
is: Rættindi

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað
