Role Paywall (2.1.11) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Permission
gl: Permiso

en: About
gl: Información

en: Entities
gl: Entidades

en: Not restricted
gl: Sen restricción
