Role Paywall (2.1.11) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Permission
id: Kewenangan

en: User Role
id: Peran Pengguna

en: About
id: Tentang

en: Entities
id: Entitas

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi
