Role Paywall (2.1.11) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Permission
kk: Құқық
