Role Paywall (2.1.11) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप
