Role Paywall (2.1.11) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Save
ms: Simpan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Permission
ms: Keizinan

en: About
ms: Perihal

en: Not restricted
ms: Tidak terbatas
