Role Paywall (2.1.11) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
