Role Paywall (2.1.11) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: About
nl: Over

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Weight for @label
nl: Gewicht voor @label

en: Access Rule
nl: Toegangsregel
