Role Paywall (2.1.11) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Permission
ro: Permisiune

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: About
ro: Despre

en: Entities
ro: Entități

en: Not restricted
ro: Nerestricționat
