Role paywall (2.1.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Permission
bs: Dozvole
