Role paywall (2.1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах
