Role paywall (2.1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด
