Role paywall (2.1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume
