Role Paywall (2.1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Permission
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
