Role paywall (2.1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Permission
ru: Право доступа

en: Plugin Settings
ru: Настройки плагина

en: User Role
ru: Пользовательская роль

en: About
ru: Информация

en: Entities
ru: Сущности

en: Not restricted
ru: Без ограничений
