Role paywall (2.1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
