Role paywall (2.1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
