Role Paywall (2.1.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Permission
az: İcazə

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: About
az: Haqqında

en: Entities
az: Entitilər

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
