Role Paywall (2.1.6) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Permission
lv: Atļauja

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: About
lv: Par

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots
