Role Paywall (2.1.6) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Permission
uk: Повноваження

en: User Role
uk: Роль користувача

en: About
uk: Про модуль

en: Entities
uk: Сутності

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Weight for @label
uk: Вага для @label

en: Access Rule
uk: Правило доступу
