Role paywall (2.1.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: About
bn: সম্পর্কে
