Role paywall (2.1.7) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Permission
cy: Caniatâd
