Role paywall (2.1.7) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
