Role paywall (2.1.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Entities
sr: Ентитети
