Role paywall (2.1.8) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: Permission
da: Tilladelse

en: User Role
da: Brugerrolle

en: About
da: Om

en: Not restricted
da: Ikke begrænset
