Role paywall (2.1.8) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Entities
pl: Encje

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń
