Role paywall (2.1.8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Permission
te: అనుమతి

en: About
te: గురించి
