Role Paywall (2.1.9) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Permission
et: Õigus

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: About
et: Programmist

en: Entities
et: Olemid

en: Not restricted
et: Piiranguteta
