Role Paywall (2.1.9) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: User Role
fi: Käyttäjärooli

en: About
fi: Tietoja

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu
