Role Paywall (2.1.9) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Permission
he: הרשאה

en: User Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות

en: Entities
he: ישויות

en: Not restricted
he: לא מוגבל
