Role Paywall (2.1.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
