Role Paywall (2.1.9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag
