Role Paywall (2.1.9) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu
