Role Paywall (2.1.9) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Permission
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
