Role Paywall (2.1.9) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Permission
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Not restricted
vi: Không hạn chế
