Role Paywall (2.1.10) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Summary
ps: لنډیز

en: Permission
ps: اجازه

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: About
ps: په اړه
